Ключова подія української медіа-спільноти


Готель Hilton Київ,
24 травня / 2019
Про ПОДІЮ
National media talk об'єднує провідних журналістів, редакторів та медіа менеджерів з усієї країни для відвертого і продуктивного діалогу щодо якості контенту, журналістських стандартів, професійних викликів в умовах гібридної війни та в епоху постправди, а також ефективних засобів державного і професійного регулювання медіа.

Національна конференція відбувається вдруге за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Internews - це міжнародна некомерційна організація в галузі розвитку незалежних медіа з адміністративними центрами в Каліфорнії, Вашингтоні та Лондоні. Наша місія полягає в тому, щоб шляхом зміцнення місцевих медіа по всьому світу, дати людям новини та інформацію, яких вони потребують, створити можливості залучення ресурсів та громадян для того, щоб їхні голоси були почуті. В Україні ми є основним гравцем у сфері розвитку незалежного медіа простору з 1993 року. Нашими основними партнерами є провідні медіа організації, телерадіомовники, асоціації та інститути з розвитку незалежних медіа.
23
спікера
7
годин
300 учасників
Київ, Готель Hilton Kyiv, бульвар Тараса Шевченка, 30
Made on
Tilda